H&M HOME Spring 2015 favs

V predošlej kolekcii H&M Home Zima 2014 ste mohli nájsť poklady ako nádherný čipkovaný obrus, zamatové obliečky na vankúše, veľa červenej, bordovej, zlaté a medené doplnky. Bola trblietavá, blyšťavá, elegantná, vianočná.

Nová sezóna taká nie je. Z doplnkov cítiť ľahkosť, svieži závan morského vzduchu a prebúdzajúcich sa kvetín. Farby sú príjemné, neutrálne, biela a čierna, potlačené odtiene hnedej, zelenej, mintovej, tyrkysovej a svetloružovej, ktoré môžete doplniť jasnou žltou a tyrkysovou. Dizajn je jednoduchý, vzory (geometrické a jemné florálne), farby i tvary sú inšpirované prírodou. Celá ponuka je rozdelená do štyroch trendov:

  • Mediterranean Touch (Dotyk Stredomoria) – prírodný minimalizmu, doplnky v jemných farbách – biela, tlmená zelená, sivá, z materiálov dominuje organická bavlna. Doplnky z tohto trendu ma zaujali najviac.
  • Contemporary Fusion – moderné geometrické vzory, sivá, svetloružová, žltá.
  • Lavish Luxe (Okázalý luxus) – vyznačuje sa jemnými kvetinovými vzormi a neutrálnymi a pastelovými farbami, z ktorých dominuje najmä svetloružová, svetlozelená a mintová.
  • Go Graphic – doplnky v jasných pozitívnych farbách, jednoduché grafické vzory.

Kolekcia sa mi pozdáva celkovým konceptom aj feelingom, i keď sa musím priznať, že po prvom pozretí som ňou nadšená veľmi nebola. Moje očakávania boli niekde úplne inde. Našla som v ponuke zopár kúskov, ktoré by som si aj rada zakúpila!

Favourites from H&M Home Spring 2015

Ja viem, že mnohí z vás nemajú možnosť naživo nazrieť do ponuky bytových doplnkov od H&M – na Slovensku ich nájdete len v bratislavskej Eurovei a v Prahe len v dvoch predajniach, no ak ste túto informáciu ešte nezachytili, už čoskoro H&M spúšťa online predaj. Tešíte sa rovnako ako ja?

Fotografie © H&M

Komentáre

  1. V Norsku je to paráda, H&M funguje online, takže si můžu cokoliv objednat domů :) Jarní kolekce je krásná, přesně se mi hodí do nového bytu, takže tam určitě něco málo nakoupím. Některé věci mi přece jen připadají na H&M pořád ještě drahé, i když pořád mnohem levnější než designové obchody. Takže dilema :)

    1. Áno, niektoré kúsky sú drahšie, ale to nevadí, aspoň mi to zabráni vykúpiť všetko :) Už sa neviem dočkať, kedy online nákupy spustia aj u nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.