Wishlist for 2015: Tech

Rovnako ako sa rozplývam nad kozmetikou a bytovými doplnkami, baví ma technika v krásnom šate. Prezradím vám, po ktorých technologických vecičkách a doplnkoch moje materialistické ja túži.

1/ Najdôležitejšia položka na mojom tech wishliste je jednoznačne iPhone 6. Ja síce patrím k ľuďom, ktorí telefón moc nepoužívajú, no ten môj od HTC je načase nahradiť. Používam ho už riadne dlho, zamŕza aj keď sa snažím zdvihnúť hovor, má malú pamäť a použiteľnú fotku ním jednoducho nespravím. iPhone preto, lebo… treba to vôbec vysvetľovať? :) A keďže mám MacBook aj iPad, iPhone je jednoducho najlepšia voľba už aj kvôli lepšej synchronizácii s iCloudom.

2/ Keď už si kúpim nový telefón, bude potrebné si zadovážiť aj pekný kryt, že? Páči sa mi napríklad tento strieborný s efektom hadej kože. Ale rozmýšľam, či nebude vhodnejšie si namiesto krytu kúpiť obal, ktorý ochráni celý telefón aj v kabelke a zmestia sa doň aj karty, ako napríklad ten na obrázku od značky SLG.

3/ Slúchadlá od Frends zrejme poznáte. Všetky sú krásne, no tie dúhové sú úplne naj! Nemyslíte? No ja viem byť aj skromná a uspokojím sa aj s Happy Plugs :)

Extraordinare's tech wishlist

4/ Kvalitný fotoaparát. Ja sa vo fotoaparátoch veľmi nevyznám, chcem nejaký ľahučký kompakt, ktorý fotí skvelo ako zrkadlovka a ktorý možno ľahko rozšíriť. Olympus E-PL 7 Pen má výborné hodnotenia a nádherný dizajn.

5/ Nová myška, pokazilo sa mi scroll koliesko. Magic Mouse od Apple by bola na prvý pohľad ideálna voľba k môjmu MacBooku, no ako čítam tie recenzie na tému grafický dizajn vo Photoshope + Magic Mouse, radšej si kúpim obyčajnú. Nech pri práci nestratím nervy. Páči sa mi HP Wireless Mouse Z3200 (na obrázku), ale takisto aj Toshiba Wireless Optical Mouse W30 a fialová HP Wireless Mouse Z4000.

6/ Dáta zálohujem do cloudu, no zrejme by bolo načase zakúpiť si externý disk. Pekný, maličký, biely a spoľahlivý. Na obrázku Toshiba STOR.E CANVIO 2.5″.

7/ Set na stôl od Evernote Pfeiffer Collection sa mi zapáčil hneď, ako som ho uvidela. Niečo takéto by sa mi zišlo. Tento v drevenom prevedení je momentálne vypredaný, no v obchode ho majú k dispozícii aj v iných farbách spodných častí a aj samostatne.

Aká som nenáročná, však? Ale nie. Ten iPhone a funkčná myška mi k šťastiu zatiaľ úplne postačia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.